TennisesT

Tere tulemast www.TennisesT.ee lehele!

Ostujuhend

Tere tulemast!

Teie kasutuses on pidevalt täienev TennisesT.ee e-pood, kust leiate palju erinevaid vabaaja- ja spordikaupu. Suures osas on meie pood keskendunud, nagu nimigi ütleb, tennisele!

 

Osta saab TennisesT.ee lehel ka ilma kasutajaks registreerimata. Registreerimine teeb edaspidised ostud oluliselt lihtsamaks kui määrate oma andmed süsteemi. Registreerimisel küsime vaid neid andmeid, mis on tellimuse täitmiseks vajalikud. Käsitleme isikuandmeid konfidentsiaalsena ja avaldame kolmandale osapoolele vaid juhul, kui see on vajalik kauba kättetoimetamiseks või seadusega ettenähtud juhul.

Ostuprotsess TenniesT.ee e-poes on väga lihtne:

Valige välja Teile huvipakkuvad tooted sobivas koguses, valige rippmenüüst sobiv(ad) suurus(ed) ning lisage need ostukorvi. Ostukorvi kaupade lisamine ei kohusta Teid ostma, kuna ostukorvis saate tellitavate kaupade kogust muuta ja tooteid eemaldada. Saate ka tooteid lisada, vajutades nuppu "tagasi poodi". Kui olete veendunud, et rohkem tooteid Te ostukorvi lisada ei soovi, liikuge edasi ostu vormistamise faasi, milleks vajutage nuppu "Vormista ost".

 

Kuvatakse 3 ostu vormistamise viisi:

Maksa külalisena - ost vormistatakse ühekordse ostuna ja andmed salvestatakse ainult selle ostu jaoks. TennisesT.ee saadab kaupa ainult läbi SmartPOSTi. Vali endale pakiautomaat ning vajuta "Jätka". Vali makseandmed ning kinnita tellimus. 

Registreeru - kliendi andmed salvestatakse andmebaasi ning edaspidiste ostude puhul on võimalik ostuprotsessi läbida sisse logides.

Logi sisse - eelnevalt registreerunud klient saab ostu sooritada sisse logides, vajalikud lahtrid täidetakse automaatselt. Vajadusel saab infot muuta. TennisesT.ee saadab kaupa ainult läbi SmartPOSTi. Vali endale pakiautomaat ning vajuta "Jätka". Vali makseandmed ning kinnita tellimus.

 

Lehel „Ostu vormistamine“ kontrollige, et soovitud tellimuses on kõik andmed korrektselt esitatud. Kui olete tutvunud ka ostukeskkonnas kehtivate tingimustega klikkige nupul „Osta“.

Peale ostu sooritamist saadetakse Teie poolt näidatud e-posti aadressile tellimuse kinnitus koos makse tegemiseks vajalike rekvisiitidega. Võtame tellimuse töösse kohe kui arve summa on laekunud meie kontole. Ülekande selgitusse palume märkida tellimuse number. Kui kanne ei ole tellimuse vormistamisest 7 päeva jooksul meie pangakontole laekunud, siis loeme seda sooviks ostust loobuda ning tühistame tellimuse. Enne tellimuse tühistamist saadame Teie e-posti aadressile meeldetuletuskirja. NB! Enam kui 5-e põhjuseta tühistatud tellimuse puhul on TennisesT meeskonnal õigus kasutajakonto sulgeda. Palume tellimus sooritada vaid juhul, kui olete ostusoovis veendunud. 

Pärast tellimuse kinnitamist saadame Teie e-posti aadressile koheselt tellimuse kinnituse. Arve on võimalik tasuda: 

  • Pangalingiga - saate kiirelt ja mugavalt tasuda SEB Pank pangalingi vahendusel. 
  • Pangaülekandega - ülekande saab teha ka internetipanga vahendusel. Kui maksja erineb tellijast, palume maksekorralduse selgituse väljale kirjutada lisaks ettemaksuarve numbrile ka tellija nimi. Vastasel korral ei pruugi ülekanne tellimuse eest kajastuda õigeaegselt.


Tellimuse kinnitus väljastatakse süsteemi poolt koheselt peale tellimuse sooritamist. Kui Te ei ole tellimuse kinnitust saanud 1 tunni jooksul, võtke palun meiega ühendust info@tennisest.ee. Võimalik, et  sisestatud e-maili aadress ei ole korrektne, e-postkasti maht on ületatud või on e-kiri sattunud spämmifiltrisse.

Kõigi toodete tellimisaeg on üldjuhul 1-2 nädalat. Peale kande laekumist saadame Teie poolt näidatud e-posti aadressile ka täpsema tellimuse täitmise aja. 

Kui kaup ei sobi või ei vasta Teie ootustele, on Teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kättesaamisest. Täpsem info on kirjas Tagastamisõiguse all.